.

.

Dobrze poprowadzona i zaplanowana kanalizacja wewnętrzna musi być skonstruowana z trwałych, niezawodnych i ekologicznych instalacji, służy do odprowadzania ścieków z budynków mieszkalnych, publicznych oraz komercyjnych. Systemy rur tworzywowych są sprawdzonym rozwiązaniem do zastosowania w instalacjach kanalizacji wewnętrznej.

Firma Hydro-Star oferuje system kanalizacji wewnętrznej z PP-HT. Jest to system przeznaczony do montażu kanalizacji wewnętrznej np. w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym, biurach, pralniach, szpitalach, laboratoriach, jak również do budowy instalacji przemysłowych oraz w rolnictwie. Kanalizacja wewnętrzna opierająca się na PP-HT dostępna jest na rynku Polskim już bardzo długo, jest to najczęściej wybierany przez instalatorów system kanalizacji wewnętrznej.

wew-3.jpg
wew-4.jpg wew-1.jpg wew-2.jpg wew-5.jpg

Ze względu na neutralność biologiczną materiału, z którego wykonane są poszczególne elementy kanalizacji powyższy system zalecany jest również do stosowania w przemyśle spożywczym. Rury i kształtki produkowane są z importowanego od producentów zachodnioeuropejskich granulatu polipropylenu w kolorze szarym i białym o gwarantowanej jakości, potwierdzonej wdrożonym w przedsiębiorstwie systemem zapewnienia jakości ISO 9001:2000.

0
0