.

.

image4.jpg

Nasze produkty skierowane są do osób prywatnych i firm budowlanych, które potrzebują rozwiązań z zakresu odwodnień dachowych, produktów wodno-kanalizacyjnych i melioracyjnych. W naszej ofercie posiadamy rynny PCV Kaczmarek - jednej z najbardziej znanych firm z branży. Spośród produktów firmy Kaczmarek największą popularnością cieszą się modele PCV z serii Karolina, które wyróżnia niezwykła skuteczność odprowadzania wody z budynku. Rynny Kaczmarek z PCV charakteryzują się niezwykłą łatwością montażu, co znacząco wpływa na szybkość postępowania prac remontowych lub budowlanych. Produkty wykonane przez firmę Kaczmarek wyróżniają się wywiniętym profilem, co zwiększa sztywność całej konstrukcji.

Ponadto, nasza poznańska firma oferuje rynny tytan-cynk, które są najczęściej wybieranymi systemami. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, wilgoć, promieniowanie słoneczne czy amplitudy temperatur. Trwałość produktów z serii tytan-cynk szacuje się na od osiemdziesięciu do nawet stu dwudziestu lat. Produktom tytanowym trwałość zapewnia ocynk, na którym powstaje warstwa patyny chroniąca przed powstawaniem rdzy.

Rynny ocynkowane tytanowe dostępne są w dwóch wariantach – standardowym oraz powlekanym, które różnią się wyglądem. Aby nasze produkty pasowały do elewacji budynku, na którym będą zamontowane, są dostępne w kolorze brązowym, grafitowym, białym, czarnym, ceglastym i czerwonym Zajmujemy się także dystrybucją innych produktów odprowadzających wodę. Sprzedajemy podsufitki PCV, systemy drenarskie, a także części do budowy kanalizacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Dzięki temu niezwykle efektywnemu rozwiązaniu bardzo efektywnie odprowadzisz wodę deszczową. System rynnowy PCV „Karolina” firmy Kaczmarek charakteryzuje się także bardzo łatwą, a co za tym idzie szybką, instalacją. Wywinięty profil doskonale usztywnia całą konstrukcję.

Szukając rozwiązania odwadniającego, które będzie charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością, warto rozważyć system rynnowy tytan-cynk i ocynk, którego trwałość wynosi 80-120 lat. Występują w dwóch, różniących się wyglądem, wersjach - standardowej i powlekanej.

Gdy zadbamy o to by instalacja ściekowa była założona w odpowiedni sposób, unikniemy wielu kłopotliwych awarii. Jesteśmy producentem elementów, z których robiona jest kanalizacja wewnętrzna do domów prywatnych, budynków przemysłowych i użyteczności publicznej.

W naszej ofercie posiadamy, między innymi, rury PCV i kształtki. Z nich powstaje kanalizacja zewnętrzna, która stosowana jest w podziemnym bezciśnieniowym odwadnianiu łąk, pół i terenów w pobliżu drogi, za pomocą rur ułożonych pod powierzchnią pasa drogowego lub poza jezdnią.

Zabezpieczeniem, które zapewni zamknięcie stropu, izolację cieplną, przeciwdeszczową i ogniochronną stropu, jest podsufitka PCV. Wyglądem przypomina drewniane deski i jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu stanowi praktyczną ozdobę każdego budynku.

Chcąc odwodnić pola uprawne, łąki, tereny otaczające pasy jezdni i inne miejsca zalewane znaczną ilością wody, trzeba założyć system drenarski. Jego karbowane ścianki zapewniają wysoką elastyczność i wytrzymałość na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

0
0